4 houten tuinstoelen met armleggers - | lot 402 | Arts & Antiquités at Veilinghuis van Spengen | Auction.fr | English
tuinstoelen met verstelbare rugleuning / 4 stuks - Memax, Online veiling van metaal, machines en gereedschap
BVA Auctions - Kunnen jullie ook niet wachten op de zomer? Je kunt alvast in de zomersferen komen met deze veiling! Prachtige loungesets, tuinstoelen, ligbedden en nog veel meer! https://bit.ly/2T3WVSx ☀️ Veiling